درود بر شما دوست عزیز

همانطور که نیک مستحضر هستید صنعت چوب ، مصنوعات چوبی و مبلمان ایران به عنوانی یکی از مهمترین صنایع اشتغال زا و صادر کننده در کشور مطرح بوده و دارای ظرفیت ها و پتانسیل های بسیار عالی می باشد. همچنین در حال حاضر در جهان رقابت بسیار سنگینی در جهت صادرات محصولات چوب وجود دارد. کشور عزیزمان ایران نیز از دیرباز مهد فرهنگ و هنر بوده و خواهد بود و می بایست سهم مطلوبی از این بازار جهانی برای خود دریافت نماید.
یکی از مهمترین خواسته های تولید کننده های عزیز ایرانی ، استفاده از مواد اولیه دست اول ، باکیفیت و قیمت مناسب است تا بتوانند با رقبای خود در کشور های مختلف رقابت نمایند. هدف ما این است که شما تولید کننده عزیز جهت استفاده از مواد اولیه هیچگونه دغدغه ای را در سر نداشته باشید و بدانید که شرکت نادر وود کلیه مواد مصرفی را به بهترین قیمت ، سریعترین زمان و عالی ترین کیفیت ممکن در اختیارتان قرار می دهد.
فکر، ذهن و هدف ما این است که بتوانیم زمینه تولید در کشور را بهبود بخشیم و به نوبه خود چرخ  اقتصادی ایران عزیزمان را حرکت دهیم و مطمئن هستیم با کمک شما صنعتگران و تولید کنندگان عزیز ایرانی ، نام ایران عزیزمان را در جهان پهناور به نیکی مطرح می کنیم.

ارادتمند شما
حجت الله پورحقانی
مدیر عامل
فهرست